Teko Tadeusz Czechowski

Ważna informacja

 

Informujemy, że z dniem 31.01.2020 roku Państwo Teresa i Tadeusz Czechowscy zakończyli wieloletnie prowadzenie działalności pod nazwą TEKO, przechodząc na zasłużoną emeryturę. Dziękujemy Im za te lata pracy.

Kontynuacji Ich działalności podjęła się firma EKOmpany, posiadająca sklep internetowy AKWENA.pl.

Oprócz ciągłości oferty asortymentowej, pragniemy również zachować ciągłość kultury pracy, a także pozycję, jaką TEKO zdobyło sobie na rynku sprzedaży produktów i urządzeń związanych z zagospodarowaniem wody deszczowej, z biologicznym oczyszczaniem ścieków bytowych, czy też z bezpiecznym magazynowaniem i dystrybucją oleju napędowego lub opałowego. Nasz plan zakłada, że sukcesywnie będziemy poszerzać ofertę handlową o produkty jak najwyższej jakości, a także stale dostosowywać ją do obecnych trendów ekologicznych oraz wymogów szeroko pojętej ochrony środowiska naturalnego. Będziemy konsekwentnie realizować ustaloną strategię optymalizacji kosztów i struktury organizacyjnej tak, aby sprzedawane przez nas produkty były w atrakcyjnych, rynkowych cenach. Mamy nadzieję, że synergia naszych działań przyniesie naszym Klientom oraz Partnerom biznesowym wymierne korzyści w postaci: zadowolenia z zakupionych produktów, kompetentnej obsługi, optymalnego czasu dostaw oraz efektywnego doradztwa technicznego. Krótko - chcemy być dla Państwa rzetelnym kontrahentem.

W wypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na numer telefonu podany w zakładce Kontakt. Zachęcamy do współpracy i zapraszamy na stronę sklepu AKWENA.pl

z wyrazami szacunku

Ireneusz Gołojuch - właściciel EKOmpany

Akwena

Projekt: Jak - studio graficzne, wykonanie: DataDiscovery