Teko Tadeusz Czechowski

REWATEC Solido

SOLIDO REWATEC

Biologiczna oczyszczalnia ścieków SBR, pracująca na sprężonym powietrzu, z wyposażeniem technicznym w  specjalnej obudowie. W przypadku tradycyjnych oczyszczalni SBR, wyposażenie techniczne, takie jak dmuchawa czy zawory magnetyczne, jest umieszczone w skrzynce sterującej. Montuje się ją w domu lub w ogrodzie, co powoduje, że „brzęczenie” dmuchawy czy „stukanie” zaworów często zakłóca spokój mieszkańców. W przypadku SOLIDO jest inaczej – wszystkie części mechaniczne są bezpiecznie zamontowane pod specjalną osłoną na zbiorniku. Dzięki temu nie powodują one żadnych zakłóceń. Umożliwia to nie tylko spokojny sen, ale jest także niezwykle efektywne: umieszczenie wyposażenia technicznego pod obudową SOLIDO powoduje, że uciążliwe układanie długich węży doprowadzających sprężone powietrze jest zbędne, a równocześnie nie występują zbędne straty ciśnienia. Dzięki temu obniża się koszty instalacji oraz użytkowania! SOLIDO – to spokojny sen, a także oszczędność kosztów i energii!

 

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Lekkie, kompaktowe rozwiązanie, prosta zabudowa i montaż.

Wszystkie komponenty są albo wstępnie zamontowane, albo gotowe do podłączenia, a przez to – proste w instalacji

Niewiarygodnie kompaktowy sterownik do urządzenia (20 x 12 cm) może  być zainstalowany na zewnątrz budynku. Wymaga on jedynie ochrony przed deszczem oraz bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

Dzięki umiejscowieniu wyposażenia technicznego w specjalnej obudowie-kapsule, sprężone powietrze wytwarzane jest tam, gdzie jest ono potrzebne, czyli w  wykopie. W taki sposób unika się zbędnych strat ciśnienia oraz oszczędza energię. Dmuchawy o wysokiej wydajności, zintegrowana funkcja oszczędności oraz dostępny opcjonalnie system rozpoznawania niedociążeń SOLIDO przyczynia się do nadzwyczaj niskiego zużycia energii.

Nasza biologiczna oczyszczalnia SOLIDO łączy w sobie zalety wiodącej aktualnie technologii oczyszczania SBR oraz sprawdzonych polietylenowych zbiorników MONOLITH. Zbiorniki, wyprodukowane bez miejsc połączeń, dzięki swojej niespotykanej wytrzymałości oraz trwałości zapewniają ochronę przed korozją, rysami powstającymi na skutek osiadania czy przed korzeniami drzew.

 

Dowiedz się więcej o SOLIDO....>

Projekt: Jak - studio graficzne, wykonanie: DataDiscovery